"Každý človek je unikát a preto pristupujem ku každému ako ku VIP :)" 

Každý je unikát 

Nie som bežná koučka, lebo klasický koučing prepájam s duchovným vedením. Štúdiom hviezd, genových kľ´ˇučov aj mojim darom som pochopila. Že na každého človeka platí niečo iné, sme tak odlišní a predsa v tom ľudskom rovnako krehkí a hladní po prijatí a láske.

Každý ma svoju vlastn´´ú cestu

Každý si želá žiť lásku, radosť a hojnosť života. Ak, to nežijeme znamená to, že naša duša sa má ešte posunúť ďalej do svojich tieňov a tam sa vyloví pochopenie.

Viem ťa nasmerovať a doslova navigovať na tvoju správnu cestu k tvojej duši...  

Moja cesta :)

Od malička ma veľmi bavila psychológia a myslenie ľudí. Od školy sa ku nám chodili vyrozprávať rady mojich kamošiek a stále mi hovorili. "Tonka tebe to môžem povedať, ty mi rozumieš." Dokázala som vypočuť a skˇľudniť človeka a oni cítia, že môžu. Dokonca sa mi stáva, že mi cudzí človek povie svoj príbeh, lebo ma potrebu zdieľať. Okolie stále vníma naše dary a talenty. Ale vybrala som si kľukatú cestu. Vyštudovala som TUKE Košice Riadenie procesov, šla som si plniť sny o opráci do Prahy. Kde som pracovala v korporátnej reklamnej agentúre a neskôr v nadácii. Život sa so mnou vôbec nehral. Náhle som prišla o otca aj o ilúzie lásky a vzťahov. Osud ma odvial na Nový Zéland kde som konečne začala vnímať svoje dary ako plus, lebo byť senzitívna a cítiť je niekedy výzva...

Začať k sebe pristupovať s nehou a citom je základ. V našich základných programoch máme potrebu dokazovať. Želám ti zažiť ten SLOBODNÝ POCIT, že NEMUSÍŠ nič DOKAZOVAŤ. 

Želám ti stretnúť sa sama sa sebou a začať nezištne sa prijmať...sama som sa to učila, rada ťa to s nehou naučím. 

Tento svet potrebuje súcit a empatiu, dovoľ si ju žiť. Tým vyliečiš svoje srdce a zmeníš svoj svet. Lebo každý žije len ten svoj. Kde sa mu zrkadlí,  čo má v sebe. Nečakaj a dovoľ si to naj, naj pre seba. Dovoľ si byť šťastná a s-pokojná:) 

Som vďačná, že ma môj  život k tomu po mnohých zákrutach priviedol, lebo som samá chcela zmeniť svoj život. Preto nikdy nesúdim iných ľudí a rozumiem, že to vie byť náročné. Používam prácu s rôznymi technikami, s archetypmi nižšej mysle, ktoré sú ´úžasne nápomocné,  energetické vizualizácie ale hlavne rozhovory:)  Dokážem nasmerovať človeka k jeho harmónii a naplneniu zo života. 

Nie je náhoda, že o mne čítaś. :) Vykroč za lepším. Čaká. 

Tonka - neustále sa vzdelávam a za tie roky som absolvovala svetové aj česko-slovenské kurzy. Ale najviac som hrdá :) na ...

New Zeland - Ročná vyuka u Karen Reid priamej žiačky Barbara Brennan - USA TOP sveta liečenia napísala Ruce svetla a pracovala pre Nasa - kvantová fyzika 


Vytvořte si webové stránky zdarma!