Obľúbený ženský výklad pre TEBA :)

Každá žena potrebuje niekedy navigáciu vo svojom živote.

Lebo ženský svet je hlavne o našej duši preto ak nekvitneme, duša je ticho.

Mnohé výzvy nás niekedy zastavia. My sa stratíme a práve vtedy vie pomôcť môj výklad lebo unikátne prepájam duchovnú a emočnú rovinu. Mám dar naciťovať tvoju energiu aj tvoje bloky a hlavne ľudsky ti vysvetliť aké praktické cesty a možnosti by ti pomhli.

Všetko je v tebe a zmenou postoja a cítenia sa dejú úžasné zázraky.

Cena iba 19 eur pre podporu všetkým ženám, ktoré sa rozhodli kvitnúť. 

Koučing a liečenie duše 

Budem ti dávať špeciálnu pozornosť a celý čas budem držať priestor a energiu pre tvoje zámery, tak aby si prešla a pochopila všetko vyživujúce pre svoju dušu aj esenciu bytia. Dostaneš wellness pre seba na takej úrovni duše aj mysle, že sa budeš cítiť ako v bezpečnom a láskyplnom vzťahu kde rozkvitneš. 

Rada Ťa  prevediem krok po kroku po tejto ceste a budem ťa sprevádzať a viesť jednotlivými fázami, tak ako som nimi prechádzala celé roky. Lebo moja cesta bola presne o tom. Ako sa z ubolenej a stratenej ženy, stala žena, ktorá vie a verí a je podporovaná aj milovaná a rešpektovaná. Všetko je v nás...

Moje sprevádzanie je pre tie, ktoré si vážia seba.  Lebo sa preto rozhodli. Jemne ošetrime tvoje emočné zranenia a a naučíš sa ako začať vyživovať svoju dušu aj telo. Môžeš výzvy vo svojom živote premeniť na dobrodružstvo a pochopenie. Prestať bojovať, ale naučiť sa chápať a prijať svoje  zabalené dary ukryté v tme.

Budem vedieť čo je pre teba to najlepšie, lebo mojich 20 rokov osobného rozvoja a spirituálneho poznania mi dalo skvelú výbavu. Pre pochopenie mnohých súvislosti v ľudskom živote. Môj zaujímavý život ma vybrusuje pre poslanie sprievodkyne pre iné pripravené ženy. 

68 eur za 60 min alebo možnosť balíčku troch sedení za 190 eur. 

 

On line konzultácie prebiehaju ...v tvojom pohodlí z domova:) 

Ako to bude prebiehať? Dohodneme si vhodný termín. Budeme sa počuť. Na začiatku ti poviem, aké vhľady energetické načítanie mi k tebe prišlo. Ujasnime si témy, ktoré si želáš spracovať. Zvolím buď energetické odblokovanie z tvojej minulosti pomocou práce s tvojim vnútorným dieťaťom alebo koučing v prítomnosti. Ako budeš sama nastavená. Všetko bude na tebe. Uvoˇˇlníme tvoj potenciál a dostaneš praktické cvičenia, ktoré ti pomôžu a harmonizujú tvoje vnútro.

Tvoj unikátny video  výklad s mojimi vhľadmi len pre teba 

Moja milá, ak si želáš pochopiť viac a si pripravená dozvedieť sa niečo unikátne o tebe a tvojom živote, alebo poslaní.

Smelo  mi napíš a ja ti na základe tvojho dátumu narodenia, ideálne aj času :) vypracujem rozbor kde bude kombinácia astrológie, numerológie, aj genových kľúčov. Pridám do toho špeciálne tarotové čítanie, ktoré mi napovie čo sa odohráva v tvojom živote v prítomnosti.  Navníma čo blokuje tvoj život a poradím ti ako to spracovať. 

Ocenenie od 39 eur do 55 eur - podľa témy a počtu otázok  

Vytvořte si webové stránky zdarma!